Yhteystiedot

Mauno BioCity

Tykistökatu 6, 20520 Turku

Ravintolan puhelinnumero: 050 336 4819 

Myyntipalvelu:
010 315 3000
(ark. klo 9-16)
sales@manuevents.fi

Kartta

Saapuminen

Mauno TriviumCity / Mauno Sky

Lemminkäisenkatu 32, 20520 Turku

Ravintolan puhelinnumero: 044 751 4633

Myyntipalvelu:
p. 010 315 3000
(ark. klo 9-16)
sales@manuevents.fi

Kartta

Saapuminen

Mauno ElectroCity / Mauno Circus

Tykistökatu 4, 20520 Turku

Ravintolan puhelinnumero: 050 576 6443 

Myyntipalvelu:
010 315 3000
(ark. klo 9-16)
sales@manuevents.fi

Kartta

Saapuminen

Manu Events

Manu Events on yksityinen yritys, joka toimii Turussa ja Helsingissä. Nettisivumme löydät: manuevents.fi

Laskutusosoite

Manu Events Oy
PL 22893
00063 LASKUNET
Viite: selite / tilaaja

Y-tunnus: 2546589-1

Verkkolaskuosoite

003725465891

Operaattori:
OpusCapita Solutions Oy

Välittäjätunnus:
E204503

 

Myyntipalvelu

Avoinna ma-pe klo 9-16
Puh. 010 315 3000
sales@manuevents.fi

Ota yhteyttä

 

Henkilöt

Santtu Kiili

Toimitusjohtaja +358 50 439 0670 santtu.kiili@manuevents.fi

Kimmo Nurmi

Ravintolatoimenjohtaja +358 50 912 0000 kimmo.nurmi@manuevents.fi

Jutta Elo

Business Controller +358 50 435 2040 jutta.elo@manuevents.fi

Hanna Virta

Mauno Electrocityn ravintolapäällikkö +358 40 7171 241 hanna.virta@manuevents.fi

Heli Nieminen

Viestintäjohtaja +358 44 709 6787 heli.nieminen@manuevents.fi

Henri Kanervo

Mauno ElectroCityn keittiöpäällikkö +358 50 455 7240 henri.kanervo@manuevents.fi

Jan-Peter Hautaniemi

talousjohtaja +358 40 631 9177 jan-peter.hautaniemi@manuevents.fi

Janne Tienpää

Kaupallinen johtaja +358 44 206 4161 janne.tienpaa@manuevents.fi

Katri Lamminniemi

Myyntipalvelu +358 10 315 3000 sales@manuevents.fi

Laura Kalske

Palvelupäällikkö (äitiyslomalla)

Leena Lindroos

Myyntipalvelu +358 10 315 3000 sales@manuevents.fi

Marika Kivimäki

Mauno BioCityn ravintolapäällikkö +358 41 434 3770 marika.kivimaki@manuevents.fi

Minna Mäkinen

MYYNTIPALVELU +358 10 315 3000 sales@manuevents.fi

Tuija Hevonkorpi

Triviumin ravintolapäällikkö +358 50 343 1331 tuija@manuevents.fi

Tuomas Hyrsky

Mauno BioCityn keittiöpäällikkö +358 50 346 3655 tuomas.hyrsky@manuevents.fi

Ville Tuominen

tilaisuudet ja tapahtumat 0505110105 ville.tuominen@manuevents.fi

Ansku

Elias

Hilla

J-P

Jarkko

Jarno

Mari

Seba

Tiia

Ota meihin yhteyttä tai jätä tarjouspyyntö.

Palautelomake

Peruuta